Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 1

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 3

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

Agenda

donderdag, 24 mei 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
08:45 - 17:00Bijeenkomst Gemeente Groningen
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:30Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 11:30uitleg zaalagenda
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 14:30Frank - casusreview
15:00 - 16:30zorgoverleg Anne en Esther
18:30 - 21:30Buurtschool Goeiebuurt
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
19:30 - 21:30Cursus Grunneger Toal
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 25 mei 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
19:00 - 23:00SSG
zondag, 27 mei 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 14:00V.E.G vergadering
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 28 mei 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 12:00Briefing
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
20:00 - 21:30buurtoverleg Arubastraat
dinsdag, 29 mei 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
13:00 - 14:30Subteam 1
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 30 mei 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:00 - 10:30Briefing
09:30 - 10:30Tai Chi
10:30 - 12:00Subteam 4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 31 mei 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 11:30Briefing
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
15:00 - 18:00Forensisch Forum
15:00 - 18:00Forensisch Forum
19:00 - 22:00Groninger Studenten Toneel
19:30 - 21:30Cursus Grunneger Toal
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 1 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
19:00 - 23:00SSG
zondag, 3 juni 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 4 juni 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
dinsdag, 5 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 14:30Subteam 2
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 21:00Massage community
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:00 - 21:00Massage community
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 6 juni 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
11:00 - 12:30Subteam 3
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
13:30 - 14:45
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 7 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 11:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:30 - 21:30Cursus Grunneger Toal
19:00 - 22:00AVV Terre des Hommes
vrijdag, 8 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
19:00 - 23:00SSG
zondag, 10 juni 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 11 juni 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 14:30Gebiedsteam
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:00 - 16:30Anneloes/Marian: medewerkers toegang
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 22:00Vergadering Woonbond
19:30 - 21:00vergadering bewoners Billitonstraat
19:00 - 22:00Vergadering Woonbond
dinsdag, 12 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
09:00 - 10:30Briefing
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
10:00 - 11:30Vergadering Wij-team
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 14:30Subteam 1
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
19:00 - 21:30Vergadering Blije Business
20:00 - 22:30ALV Soendastraat
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 13 juni 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:30 - 10:30Tai Chi
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
10:30 - 12:00Subteam 4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
13:00 - 15:00Taal cafe
14:30 - 16:30Vergadering WOK
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 14 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Briefing
09:00 - 11:00Vergadering Gem. Groningen
09:00 - 11:00Vergadering Gem. Groningen
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
19:30 - 21:30Duurzaamheidsavond
19:30 - 21:30Duurzaamheidsavond
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 15 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
18:00 - 23:00Buurtbios
zondag, 17 juni 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 18 juni 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa-college groep 1
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 12:00Briefing
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa-college groep 14 RABC-I10
12:00 - 14:30Alfa-college groep 2 RABC-I6
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
18:30 - 22:00Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
dinsdag, 19 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:45alfa-college groep 3 RABC-I6
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:30 - 16:30Project maatschappelijke begeleiding vluchtelingen
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 14:30Alfa-college groep15 RABC-I10
13:00 - 15:30alfa-college groep 10 RBNAT5
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 15:30Alfa-college groep 11 RIBG-A6
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Massage community
19:00 - 21:00Massage community
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 20 juni 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 13:00Vergadering Hanzehogeschool
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 11:45Alfa-college groep 5 RABC-I4
09:00 - 11:45Alfa-college groep 4 RIBG-A2
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:00 - 13:00Vergadering Hanzehogeschool
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
11:00 - 12:30Subteam 3
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:00 - 15:30Alfa-college groep 12 RIBG-A6
13:00 - 15:00Taal cafe
14:00 - 16:00Rummikub (Lydia/Gerda)
16:00 - 17:00Leetudie
17:00 - 19:30Leetudie
19:30 - 22:30Vergadering VVE - MVGM
19:30 - 22:30Vergadering VVE - MVGM
19:00 - 21:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
20:00 - 22:30Voormalig klein koor
donderdag, 21 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 11:30Briefing
09:00 - 11:45alfa-college groep 6 RIBG-A2
09:00 - 12:15Verwenochtend voor vrouwen
09:00 - 12:15Verwenochtend voor vrouwen
10:00 - 11:00Koffie ochtend
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:30alfa-college groep 7 RABC-I4
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:00 - 15:30Alfa-college groep 13 RIBG-A6
13:30 - 15:30Tip s en truc s
19:30 - 23:00Algemene ledenvergadering
19:30 - 23:00Algemene ledenvergadering
19:30 - 23:00Algemene ledenvergadering
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 22 juni 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
09:00 - 11:30Alfa-college groep 16 RABC-I10
09:00 - 11:45alfa-college groep 8 RABC-I6
09:00 - 11:30Naailes A.Bakker
12:00 - 14:30alfa-college groep 9 RABC-I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zondag, 24 juni 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
Deze fondsen hebben het mogelijke gemaakt dat het Floreshuis een nieuwe inrichting heeft gekregen:
VSB-fonds Kans fonds Scholten Kammingafonds Emmaplein Foundation PIN projecten Gravin van Bylandtstichting Oranje fonds
© 2018 Floreshuis | Floresplein 19 | 9715 HH Groningen | 050-5710112 | beheer@floreshuis.nl | Login