Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 1

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 2

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

  • slide 3

    Welkom in Het Floreshuis: het huis van de wijk!

    Kom gerust eens “buurten”. Onze baliemedewerkers kunnen u alles vertellen over het veelzijdige aanbod in het Floreshuis.

Agenda

zondag, 12 augustus 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 13 augustus 2018
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
dinsdag, 14 augustus 2018
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
16:00 - 17:00Goeibuurt (vergadering)
17:30 - 19:00Bachata dansles
19:00 - 22:00Massage community
woensdag, 15 augustus 2018
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
11:00 - 12:30Subteam 3
12:00 - 13:30Lunchcafe
14:00 - 15:00Rummikub (Lydia/Gerda)
donderdag, 16 augustus 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 11:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 16:00Casus opleiding inloop - Ayman
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
13:30 - 15:30Tip s en truc s
vrijdag, 17 augustus 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zondag, 19 augustus 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 20 augustus 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
dinsdag, 21 augustus 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 14:30Subteam 1
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
17:30 - 19:00Bachata dansles
woensdag, 22 augustus 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
10:30 - 12:00Subteam 4
12:00 - 13:30Lunchcafe
14:00 - 15:00Rummikub (Lydia/Gerda)
donderdag, 23 augustus 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 11:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 16:00Casus opleiding inloop - Ayman
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
19:00 - 22:00Roxie koor
vrijdag, 24 augustus 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zondag, 26 augustus 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 27 augustus 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
dinsdag, 28 augustus 2018
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
09:00 - 10:30Briefing
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 14:30Subteam 2
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
woensdag, 29 augustus 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
11:00 - 12:30Subteam 3
12:00 - 13:30Lunchcafe
14:00 - 15:00Rummikub (Lydia/Gerda)
donderdag, 30 augustus 2018
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Briefing
09:00 - 17:00Bureaudienst Wij kww
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Casus opleiding inloop - Ayman
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
vrijdag, 31 augustus 2018
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 13:00Bureuadienst Wij kww
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zondag, 2 september 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 3 september 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:00 - 12:00Briefing
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
dinsdag, 4 september 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:30 - 10:30WMO casustafel (Wij Taem)
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 10:30Briefing
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:00 - 16:00Leetudie
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 14:30Subteam 1
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
woensdag, 5 september 2018
08:30 - 12:00Huiskamer overleg
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:30 - 13:00Handwerkclub Gre Muller
09:30 - 10:30Tai Chi
09:00 - 10:30Briefing
09:00 - 12:00Schilderclub J.v.Dalen
10:30 - 12:00Subteam 4
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 15:00Taal cafe
14:30 - 16:30Vergadering WOK
14:00 - 15:00Rummikub (Lydia/Gerda)
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
19:00 - 20:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
19:00 - 20:00Afghaanse les (Vereniging Ariane)
donderdag, 6 september 2018
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Briefing
11:00 - 12:00Qi Gong Janny Giezen
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
13:30 - 15:30Tip s en truc s
13:30 - 15:30De vrolijke Kwastjes
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
vrijdag, 7 september 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
08:00 - 08:10Zonneschermen dicht
09:30 - 11:30Schilderen W. Meijer
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
12:30 - 17:30Jongeren ruimte open
12:00 - 13:30Lunchcafe
13:00 - 23:00Stichting Somaliërs Groningen
14:00 - 23:00Runa en Precious
zondag, 9 september 2018
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
09:00 - 13:00V.E.G.
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
13:00 - 17:00Stichting Somaliërs Groningen
maandag, 10 september 2018
08:30 - 14:30Vrij inloop ouders
09:00 - 12:00Briefing
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I4
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I3
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I6
13:30 - 15:30Fix m kluscafe
14:00 - 16:00Jeu de Boule
14:00 - 16:00Jeu de Boule
15:30 - 19:30Leetudie
16:00 - 17:00Leetudie
19:15 - 21:30oefengroep weerbaarheid
dinsdag, 11 september 2018
08:30 - 13:00vrij inloop ouders
09:00 - 11:30Alfa College RABC - I6
09:00 - 10:30Briefing
10:30 - 11:30OGGZ Overleg
12:00 - 16:00Leetudie
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I4
12:00 - 13:30Lunchcafe
12:30 - 15:00Alfa College RABC - I3
13:00 - 16:00Creative middag J.Giezen
13:00 - 14:30Subteam 2
15:30 - 19:30Leetudie
15:00 - 16:00Sharette: bijeenkomst m.b.t. financieel spreekuur
16:00 - 17:00Leetudie
19:45 - 22:15Zangkoor Erato
19:00 - 22:00Massage community
19:00 - 22:00Massage community
19:00 - 21:00Jongerenruimte Open!
20:00 - 22:00Karrekoor
Deze fondsen hebben het mogelijke gemaakt dat het Floreshuis een nieuwe inrichting heeft gekregen:
VSB-fonds Kans fonds Scholten Kammingafonds Emmaplein Foundation PIN projecten Gravin van Bylandtstichting Oranje fonds
© 2018 Floreshuis | Floresplein 19 | 9715 HH Groningen | 050-5710112 | beheer@floreshuis.nl | Login